Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | SWE075-W Brush Gold |
|---|---|
| Вид лампа: | кинкет (стенна лампа) |
| Дължина | 200 mm |
| Ширина | 138 mm |
| Височина | 35 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | Стъкло, метла |
| Светлинен поток: | 501 - 1000 lm |
| Цвят на лампата: | gold brush, прозрачен |
| Брой светлинни точки: | интегриран източник ЛЕД |
| Използване на винт: | Интегриран LED източник |
| Цвят на светлината: | студена, топла |
| Температура на цвета: | 3000K, 6000K |
| Включена крушка в комплекта: | да |
| Енергиен клас: | G |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | офис, трапезария, коридор/стълбище, кухня, детска стая, салон, спалня, универсален |
| Мощност: | 60W |
| допълнителни функции: | light color change |
| Производител: | Toolight |
Елегантният LED стенен аплик е квинтесенцията на лукса в компактна форма. Полукръглата конструкция в покритие Brushed Gold, украсена с впечатляващи кристали, придава на пространството изискан характер. Осветителното тяло е перфектно като бижутериен светлинен акцент в хола, спалнята, стилния коридор или над тоалетката.
Конструкцията се основава на солидна метална рамка, която осигурява идеална основа за масивните, прецизно шлифовани кристали. Тяхната голяма форма и уникална вътрешна структура красиво пречупват светлината, създавайки грандиозни отражения на стената. Благодарение на това, въпреки фините размери на самата лампа, апликът привлича вниманието и радва с естетиката си дори през деня.
Стенният аплик предлага два режима на светене, които могат лесно да се променят с помощта на стандартен стенен ключ. Интегрираният LED източник на светлина излъчва уютен, топъл цвят от 3000K, идеален за вечерна релаксация, или ярък, студен цвят от 6000K, който оживява пространството и подчертава модерния блясък на кристалите.
Това е стилно и високо декоративно осветление, което съчетава издръжливи материали с естетиката на модерния блясък (modern glamour). Идеален избор за хора, които търсят функционален и изключително изразителен детайл за своя интериор.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)