Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | G158-CP |
|---|---|
| Вид лампа: | висяща лампа за таван |
| Ширина | 620 mm |
| Височина | 135 mm |
| Дължина на кабела | 900 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | метла, пластмаса |
| Светлинен поток: | 5000 lm + |
| Цвят на лампата: | златиста, прозрачен |
| Брой светлинни точки: | интегриран източник ЛЕД |
| Използване на винт: | Интегриран LED източник |
| Цвят на светлината: | неутрална |
| Температура на цвета: | 4000K |
| Включена крушка в комплекта: | да |
| Енергиен клас: | G |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | офис, трапезария, коридор/стълбище, кухня, салон, спалня, универсален |
| Мощност: | 140W |
| допълнителни функции: | регулиране на височината |
| Производител: | Toolight |
Модерна висяща LED таванна лампа под формата на декоративни пръстени е ефектно осветление, което привлича вниманието и придава на интериора луксозен характер. Покритието Glossy Gold в комбинация с елементи, имитиращи кристал, създава елегантна композиция, идеална за хола, трапезарията или над маса.
Конструкцията на лампата се основава на метална таванна розетка с вградена LED подсветка, докато останалите елементи са изработени от здрава пластмаса. Тази структура красиво разпръсква светлината, създавайки ефект на фин блясък и подчертавайки модерния дизайн на лампата.
Моделът е допълнително оборудван с три LED светлинни източника, стилизирани като крушки, които имат шарнири за регулиране на ъгъла на осветяване. Освен това лампата предлага регулируема височина на окачване, което позволява идеално да се адаптира към пространството и аранжировката.
Интегрираното LED осветление излъчва естествен бял цвят на светлината, осигурявайки комфортно осветление за всеки ден. Това е дизайнерска висяща LED лампа, която съчетава модерна форма, функционалност и декоративен светлинен ефект.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)