Stenen LED aplik za banya SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
Новости
ID: 13339
    Безплатна доставка при плащане с карта до 5/7 работни дни
  • Избраният вариант вече не е достъпен.
    Уведомете ме, когато пристигне:
технически параметри
Модел: SWE050-1W
Вид лампа: кинкет (стенна лампа)
Дължина 600 mm
Ширина 100 mm
Височина 50 mm
Захранване: Мрежа ~ 220V - ~ 240V
Конструктивен материал: алуминий, пластмаса
Светлинен поток: 501 - 1000 lm
Цвят на лампата: черна
Брой светлинни точки: интегриран източник ЛЕД
Използване на винт: Интегриран LED източник
Цвят на светлината: неутрална
Температура на цвета: 4000K
Включена крушка в комплекта: да
Енергиен клас: F
Клас стабилност: IP20
Помещение: офис, трапезария, коридор/стълбище, кухня, детска стая, салон, спалня, универсален
Мощност: 12W