Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | APP1899-1W |
|---|---|
| Вид лампа: | кинкет (стенна лампа) |
| Дължина | 400 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | алуминий, пластмаса |
| Светлинен поток: | 501 - 1000 lm |
| Цвят на лампата: | gold brush |
| Брой светлинни точки: | интегриран източник ЛЕД |
| Използване на винт: | Интегриран LED източник |
| Цвят на светлината: | неутрална |
| Температура на цвета: | 4000K |
| Включена крушка в комплекта: | да |
| Енергиен клас: | G |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | офис, трапезария, коридор/стълбище, кухня, детска стая, салон, спалня, универсален |
| Мощност: | 9W |
| допълнителни функции: | tilt angle adjustment |
| Производител: | Toolight |
Модерният LED аплик е елегантно предложение за стеннo осветление, идеално за баня, над огледало или като декоративно осветление в хола. Минималистичната форма в съчетание със златистото матирано покритие придава на лампата стилен и неподвластен на времето характер.
Конструкцията е изработена от алуминий в цвят матирано злато, което осигурява издръжливост и естетичен завършек. Светлинният елемент представлява прозрачeн пластмасов капак, който деликатно разсейва светлината и подчертава модерния вид на лампата.
Апликът е оборудван с регулируемо рамо, което позволява прецизно настройване на ъгъла на падане на светлината, което е особено полезно при осветяване на огледало или картина. Използваното LED осветление излъчва неутрална светлина, осигурявайки комфорт при използване и естествено възпроизвеждане на цветовете.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)