Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | LHJ119-CP |
|---|---|
| Вид лампа: | висяща лампа за таван |
| Дължина | 120 mm |
| Ширина | 440 mm |
| Височина | 630 mm |
| Дължина на кабела | 1350 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | метла, пластмаса |
| Светлинен поток: | 1001 - 1500 lm |
| Цвят на лампата: | бяла, gold brush |
| Брой светлинни точки: | интегриран източник ЛЕД |
| Използване на винт: | Интегриран LED източник |
| Цвят на светлината: | топла |
| Температура на цвета: | 3000K |
| Включена крушка в комплекта: | да |
| Енергиен клас: | F |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | трапезария, коридор/стълбище, кухня, детска стая, салон, спалня, универсален |
| Максимална мощност на крушката: | - |
| Мощност: | 18W |
| допълнителни функции: | регулиране на височината |
| Производител: | Toolight |
LED висящата лампа LHJ119-CP е осветление, което няма нужда от допълнения – 12 млечни сфери, подредени в елегантна арка, сами по себе си създават декоративен ефект. Подходяща е както за над трапезна маса, така и за всекидневната или банята с по-висок таван.
Ако търсите лампа, която съчетава функционалност с дизайн и не изисква допълнително стилизиране – LHJ119-CP е точно това, което търсите.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)