Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | LHJ115-1CP |
|---|---|
| Вид лампа: | висяща лампа за таван |
| Дължина | 150 mm |
| Ширина | 150 mm |
| Височина | 280 mm |
| Дължина на кабела | 1280 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | метла, пластмаса |
| Светлинен поток: | 501 - 1000 lm |
| Цвят на лампата: | бяла, gold brush |
| Брой светлинни точки: | интегриран източник ЛЕД |
| Използване на винт: | Интегриран LED източник |
| Цвят на светлината: | топла |
| Температура на цвета: | 3000K |
| Включена крушка в комплекта: | да |
| Енергиен клас: | D |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | трапезария, коридор/стълбище, кухня, детска стая, салон, спалня, универсален |
| Максимална мощност на крушката: | - |
| Мощност: | 5W |
| допълнителни функции: | регулиране на височината |
| Производител: | Toolight |
Търсите ли осветление, което ще промени облика на вашия хол или спалня и ще му придаде модерен щрих? LED висящ плафон LHJ115-1CP Златист е уникална комбинация от метална сфера в цвят четкано злато и млечен абажур, които заедно създават стилно и функционално допълнение към всеки интериор.
Лампата LHJ115-1CP е инвестиция в дълготраен и естетичен продукт, който ще радва окото дълги години. Благодарение на солидната изработка и лесния монтаж, това осветително тяло представлява функционално решение, осигуряващо максимален комфорт във всеки дом.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)