Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | LHJ127-1CP |
|---|---|
| Вид лампа: | висяща лампа за таван |
| Ширина | 260 mm |
| Височина | 280 mm |
| Дължина на кабела | 1390 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | метла, пластмаса |
| Светлинен поток: | 1001 - 1500 lm |
| Цвят на лампата: | сива |
| Брой светлинни точки: | интегриран източник ЛЕД |
| Използване на винт: | Интегриран LED източник |
| Цвят на светлината: | топла |
| Температура на цвета: | 3000K |
| Включена крушка в комплекта: | да |
| Енергиен клас: | E |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | трапезария, коридор/стълбище, кухня, детска стая, салон, спалня, универсален |
| Максимална мощност на крушката: | - |
| Мощност: | 10W |
| допълнителни функции: | регулиране на височината |
| Производител: | Toolight |
Искате ли да добавите елегантен характер на интериора и същевременно да осигурите функционално осветление? LED висящ плафон LHJ126-1CP хром е модерно предложение, което привлича вниманието с леката си форма и декоративно покритие. Кръглият абажур с прозрачен акрил и хромирани детайли отразява красиво светлината, благодарение на което лампата изглежда ефектно както през деня, така и след свечеряване. Перфектна е за над кухненски остров, трапезна маса, в хола или елегантно антре.
LHJ126-1CP е модел, който съчетава минималистична форма с декоративен светлинен ефект. Лампата изглежда страхотно самостоятелно, но е също толкова ефектна, окачена в по-голяма композиция от няколко светлинни точки. Това е отличен избор за хора, които търсят модерно осветление с елегантен и вечен дизайн.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)