Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | SWE094-CP 60cm Gold |
|---|---|
| Вид лампа: | висяща лампа за таван |
| Ширина | 620 mm |
| Височина | 175 mm |
| Дължина на кабела | 800 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | Стъкло, метла |
| Светлинен поток: | не е приложимо |
| Цвят на лампата: | златиста |
| Брой светлинни точки: | 6 |
| Използване на винт: | E14 |
| Цвят на светлината: | в зависимост от крушката |
| Включена крушка в комплекта: | Не |
| Енергиен клас: | A |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | офис, трапезария, коридор/стълбище, кухня, салон, спалня, универсален |
| Максимална мощност на крушката: | 40W |
| Мощност: | 40W |
| допълнителни функции: | регулиране на височината |
| Производител: | Toolight |
Ексклузивната висяща лампа е перфектна комбинация от модерен дизайн и луксозен блясък. Конструкцията, базирана на златна метална рамка и кристали, създава изключително ефектна композиция. Добре обмисленото подреждане на кристалите красиво пречупва светлината, придавайки на интериора престижен характер.
Благодарение на използването на 6 светлинни точки с цокъл E14, осветителното тяло осигурява оптимално, равномерно осветление на пространството. Възможността за монтиране на всякакви крушки с цокъл E14 позволява свободен избор на предпочитания цвят и мощност на светлината.
Висящата лампа е оборудвана с метални корди, които гарантират стабилността на конструкцията и позволяват удобното регулиране на височината на окачване. Този модел перфектно ще преобрази декора на елегантен хол, трапезария, спалня, както и хотелски или ресторантски пространства.
Това е стилно и функционално осветление, което съчетава солидни материали с вечната естетика на модерния блясък (modern glamour), превръщайки се в изразителен, бижутериен акцент на всеки съвременен интериор.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)