Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | SWE083-CP 40cm GOLD |
|---|---|
| Вид лампа: | висяща лампа за таван |
| Ширина | 420 mm |
| Височина | 770 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | Стъкло, метла |
| Светлинен поток: | не е приложимо |
| Цвят на лампата: | златиста |
| Брой светлинни точки: | 4 |
| Използване на винт: | E14 |
| Цвят на светлината: | в зависимост от крушката |
| Включена крушка в комплекта: | Не |
| Енергиен клас: | A |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | офис, трапезария, коридор/стълбище, кухня, салон, спалня, универсален |
| Максимална мощност на крушката: | 40W |
| Мощност: | 4x40W |
| Производител: | Toolight |
Ексклузивната висяща лампа е уникална комбинация от смел дизайн и класически блясък. Оригиналната конструкция с рамка Gold и стъклени елементи във формата на миди създава изключително ефектна композиция, която ще се превърне в изразителна декорация за хола, спалнята или стилната трапезария.
Осветителното тяло с диаметър 40 см впечатлява с богатството си от детайли. Горната част на короната е украсена с редуващи се прозрачни и димни стъклени миди, докато долната част на лампата е оформена от каскада от продълговати кристали. Добре обмисленото разположение на стъклото пречупва красиво лъчите, внасяйки луксозен характер и интригуващи отражения в интериора.
Лампата е оборудвана с 4 светлинни точки, което осигурява оптимално и равномерно осветяване на пространството. Използването на елегантна верига Gold не само допълва бижутерийната естетика, но и позволява удобно регулиране на височината на окачване на тялото.
Това е стилно и изключително декоративно осветление, което съчетава солидни материали с нестандартна modern glamour естетика, придаваща на всеки интериор уникална, престижна атмосфера.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)