Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | SWE102-W GOLD |
|---|---|
| Вид лампа: | кинкет (стенна лампа) |
| Дължина | 160 mm |
| Ширина | 235 mm |
| Височина | 280 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | Стъкло, метла |
| Светлинен поток: | не е приложимо |
| Цвят на лампата: | златиста, прозрачен |
| Брой светлинни точки: | 2 |
| Използване на винт: | E14 |
| Цвят на светлината: | в зависимост от крушката |
| Включена крушка в комплекта: | Не |
| Енергиен клас: | A |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | офис, трапезария, коридор/стълбище, кухня, салон, спалня, универсален |
| Максимална мощност на крушката: | 40W |
| Мощност: | 2x40W |
| Производител: | Toolight |
Ексклузивният стенен аплик е хармонична комбинация от модерен дизайн с класическия блясък на кристали. Полукръглата конструкция с блестяща рамка Gold и каскадно разположени стъклени елементи създава изключително впечатляващо цяло, което перфектно ще допълни аранжировката на елегантен хол, спалня или стилен коридор.
Апликът е адаптиран за светлинни източници с цокъл E14, което осигурява оптимално, атмосферно осветление на пространството. Горната част на осветителното тяло се състои от гладки, профилирани панели Gold, изпод които се показват продълговати кристали. Стъклените детайли красиво пречупват светлината, създавайки феноменални отражения на стената и придавайки на интериора луксозен характер.
Това е стилно и високо декоративно осветление, което съчетава солидни материали с бижутерийна естетика modern glamour, превръщайки се във възхитителен акцент на всяка стена.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)