Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Модел: | SWE097-W |
|---|---|
| Вид лампа: | кинкет (стенна лампа) |
| Дължина | 125 mm |
| Ширина | 200 mm |
| Височина | 805 mm |
| Захранване: | Мрежа ~ 220V - ~ 240V |
| Конструктивен материал: | Стъкло, метла |
| Светлинен поток: | не е приложимо |
| Цвят на лампата: | златиста, прозрачен |
| Брой светлинни точки: | 5 |
| Използване на винт: | E14 |
| Цвят на светлината: | в зависимост от крушката |
| Включена крушка в комплекта: | Не |
| Енергиен клас: | неприложимо |
| Клас стабилност: | IP20 |
| Помещение: | офис, трапезария, коридор/стълбище, кухня, детска стая, салон, спалня |
| Максимална мощност на крушката: | 40W |
| Производител: | Toolight |
Елегантен стенен аплик с декоративни стъклени кристали е впечатляващо предложение за осветление, което отлично съчетава практична функция с луксозен външен вид. Издължената вертикална форма и многостепенната конструкция правят осветителното тяло привличащо вниманието и го превръщат в изразителна декорация на интериора. Това е отличен избор за всекидневна, спалня, коридор, антре или елегантно пространство, обзаведено в стил glamour, modern classic или нюйоркски стил.
Апликът е изработен от комбинация от метал и стъклени кристали, благодарение на което цялостната визия изглежда изключително стилна и благородна. Прозрачните, продълговати елементи красиво разпръскват светлината, създавайки деликатен блясък и декоративни отражения в околното пространство. Златните конструктивни детайли подчертават елегантния характер на лампата и ѝ придават изискан вид.
Вътре в осветителното тяло е използвана резба E14, което позволява да се избере подходящ източник на светлина според личните предпочитания. Този тип решение дава свобода при избора на цвят и интензитет на осветлението, благодарение на което апликът може да изпълнява както функция на допълнително, така и на декоративно осветление.
Това е идеално предложение за хора, които търсят стенно осветление с ефектна, луксозна форма. Апликът със стъклени кристали красиво ще допълни интериорната аранжировка, внасяйки в нея елегантност, лекота и фин блясък.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)