Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Начин на монтаж : | Над плот |
|---|---|
| Материал: | Artificial Stone (композитен камък) |
| Цвят: | Бял , Имитaция на камък |
| завършек: | Мат , Лъскав |
| Дължина | 490 mm |
| Ширина | 370 mm |
| Височина | 140 mm |
| Дълбочина | 110 mm |
| Форма : | Асиметричен, Нестандартен |
| Отвор на батерията: | Не |
| Отвор за преливане: | Не |
| Производител: | Rea |
Внесете нотка лукс във вашата баня с мивката за плот Rea Isla Aiax. Този уникален модел впечатлява с неповторимата си органична форма и мраморен модел. Създадена от висококачествен композит Artificial Stone, тя представлява перфектната комбинация от суровата красота на природата и иновативната издръжливост.
Мивката Rea Isla Aiax е идеално предложение за интериори в модерен стил, гламур или модерна класика. Комбинацията от необичайна форма, блестяща вътрешност и матова външна повърхност я прави изразителен, изключително луксозен елемент от обзавеждането на всяка стилна баня.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)