Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Начин на монтаж : | Висяща |
|---|---|
| Система за промиване: | Rimless (без ръб) |
| Цвят: | Бежов, Имитaция на камък |
| завършек: | Мат |
| Материал: | Санитарна керамика |
| Дължина | 490 mm |
| Ширина | 365 mm |
| Височина | 370 mm |
| Монтажно разстояние на винтовете | 180 mm |
| Седалка в комплекта: | Да, в цвят на тоалетната чиния |
| Производител: | Rea |
Открийте модерния дух и безкомпромисната хигиена с конзолната тоалетна чиния Carlo Mini Greige. Този компактен модел с фина, пръскана структура на камък в матово покритие е идеалният избор за интериори, в които детайлите създават хармонично цяло. Изработена от висококачествена санитарна керамика, чинията съчетава дизайнерски външен вид с дълготрайна издръжливост.
Конзолната тоалетна чиния Carlo Mini Greige е отлично съчетание от иновация и естетика. Нейната уникална, пръскана текстура и ефективната система Tornado я правят продукт за хора, търсещи решения с висок хигиенен стандарт и оригинален външен вид. Избирайки марката REA, вие получавате гаранция за солидна конструкция и елегантност, които ще подчертаят характера на вашата баня.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)