Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Тип батерия: | вана |
|---|---|
| Начин на монтаж : | Стенна |
| Цвят: | Златен |
| Вид на чучура: | Фиксирана |
| Материал: | Месинг , ABS |
| Обхват на чучура | 230 mm |
| Височина | 100 mm |
| Технология: | PVD |
| Диаметър на връзката: | 1/2 цола |
| Разстояние между връзките | 150 mm |
| Гаранция: | 5 години |
| Производител: | Rea |
Оценете модерния дизайн и най-високото качество във вашата баня благодарение на стенния смесител за вана Rea Venti в елегантно покритие златен гланц. Тази уникална арматура е перфектно съчетание на бижутерийна естетика и надеждна функционалност, което ще придаде неповторим блясък на вашата зона за къпане. Характерното назъбване в комбинация с огледалната повърхност превръща смесителя в луксозен и изразителен детайл във всеки интериор.
Смесителят за вана Rea Venti Златен Гланц е отличен избор за хора, които ценят функционалните решения и изтънчената естетика в стил гламур и модерна класика. Избирайки този модел, вие печелите увереност в дългогодишната издръжливост и бижутериен акцент, който с лекота ще издигне нивото на цялото помещение и ще му придаде ексклузивен характер.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)