Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Тип батерия: | вана |
|---|---|
| Начин на монтаж : | Стенна |
| Цвят: | Матирана стомана |
| Вид на чучура: | Фиксирана |
| Материал: | Месинг , ABS |
| Обхват на чучура | 225 mm |
| Височина | 60 mm |
| Технология: | PVD |
| Диаметър на връзката: | 1/2 цола |
| Разстояние между връзките | 150 mm |
| Гаранция: | 5 години |
| Производител: | Rea |
Оценете елегантността и модерността във вашата баня благодарение на нашия смесител за вана Rivo в покритие Brushed Nickel. Това е перфектната комбинация от стил и функционалност, която ще възхити всеки потребител. Изработен от най-добрите материали, този смесител не само ще подчертае дизайна на вашата баня, но и ще осигури надеждност и издръжливост за години напред.
Смесителят за вана Rivo Brushed Nickel е избор за хора, които ценят комфорта и модерния дизайн. Благодарение на солидната конструкция от месинг и вниманието към всеки детайл, тази арматура ще бъде луксозна украса на вашия интериор. Избирайки продукт от марката REA, вие получавате гаранция за високо качество, което ще осигури удобство и надеждност всеки ден.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)