Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Височина | 800 mm |
|---|---|
| Ширина | 800 mm |
| Дълбочина | 20 mm |
| LED осветление: | да |
| Рамка: | Не |
| Форма : | Кръгло |
| Против запотяване: | да |
| мощност | 12 W |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Производител: | Rea |
Оценете елегантността и модерността във вашата баня благодарение на уникално решение като комплект от две кръгли LED огледала за баня с марка REA. Тази иновативна и стилна комбинация позволява създаването на неповторима стенна композиция, която ще впечатли всеки потребител. Изработени от материали с най-високо качество, огледалата с подсветка не само визуално ще увеличат пространството, но и ще осигурят надеждност и отлично осветяване по време на ежедневните ритуали за грижа.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)