Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Цвят: | Хром |
|---|---|
| Материал: | Месинг , ABS |
| Тип батерия: | Едноръкохваткова |
| Начин на монтаж : | повърхностен монтаж |
| Регулиране на височината: | да |
| Мин. височина | 805 mm |
| Макс. височина | 1145 mm |
| Излив за вана: | Да, въртяща се |
| Регулиране на налягането: | да |
| Система Anti-Calc: | да |
| Технология: | Electroplating |
| Разстояние между връзките | 150 mm |
| Гаранция: | 5 години |
| Производител: | Rea |

Оценете елегантността и модерността във вашата баня благодарение на душ комплекта Rea Vision в покритие Хром. Той е перфектна комбинация от луксозен стил и функционалност, създаден за потребители, търсещи първокласни решения за душ зоната. Изработен от най-висококачествени материали, комплектът не само ще подчертае уникалния характер на вашия интериор, но и ще осигури надеждност и най-висок комфорт на ежедневното къпане в продължение на много години.
Душ комплектът Rea Vision Хром е избор за хора, които ценят луксозния комфорт и безкомпромисната естетика под душа. Перфектен във всеки детайл, той е идеално допълнение към декора на модерна баня. Благодарение на здравата му конструкция и добре обмислената ергономия, можете да сте сигурни, че този комплект ще ви осигури комфорт и надеждност всеки ден, като е инвестиция в красотата и функционалността на вашия дом.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)