Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Цвят: | Матирано злато |
|---|---|
| Материал: | Месинг , ABS |
| Тип батерия: | Термостатична |
| Начин на монтаж : | повърхностен монтаж |
| Регулиране на височината: | да |
| Мин. височина | 800 mm |
| Макс. височина | 1400 mm |
| Излив за вана: | Не |
| Регулиране на налягането: | да |
| Система Anti-Calc: | да |
| Технология: | PVD |
| Разстояние между връзките | 150 mm |
| Гаранция: | 5 години |
| Производител: | Rea |
Внесете във вашата зона за къпане полъх на лукс и модерна геометрия благодарение на душ комплекта Rea Atrium в покритие четкано злато. Това е идеалното съчетание на изискан стил и безкомпромисна функционалност, което ще преобрази интериора на всяка баня. Комплектът се характеризира с изразителен, квадратен дизайн на душ питата, ръчния душ и смесителя, което го прави отличен избор за аранжировки в стил гламур, модерен и лофт, където златото представлява елегантен, затоплящ акцент.
Комплектът Rea Atrium е не само санитарно оборудване, но преди всичко бижу за вашата баня. Благодарение на използването на PVD покритие, сатенената, четкана структура на златото изглежда изключително благородно и е лесна за поддръжка, без да оставя видими следи от водни капки. Избирайки този модел, залагате на лукс и функционалност, която радва окото на членовете на домакинството всеки ден.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)