Използвайки уебсайта, без да променяте настройките на браузъра си, вие се съгласявате с използването на бисквитки. По всяко време, можете да промените настройките на браузъра си, които определят запазването им по всяко време.
Кликнете тук, за да научите повече за Политиката за бисквитките .
| Тип батерия: | вана |
|---|---|
| Начин на монтаж : | Подова |
| Цвят: | Матирана стомана |
| Вид на чучура: | Фиксирана |
| Материал: | неръждаема стомана, Месинг |
| Обхват на чучура | 210 mm |
| Височина | 995 mm |
| Технология: | PVD |
| Диаметър на връзката: | 19 mm |
| Гаранция: | 5 години |
| Производител: | Rea |
Оценете елегантността и модерността във вашата баня благодарение на подовия смесител за вана REA Clif с четкана сатенена структура. Това е идеалното съчетание на луксозен дизайн и функционалност, което ще впечатли всеки потребител. Изработен от висококачествен месинг, подовият смесител не само ще подчертае интериора на банята, но и ще осигури надеждност за години напред.
Подовият смесител за вана REA Clif е избор за хора, които ценят комфорта и модерния дизайн. Перфектен във всеки детайл, изработен с грижа за качеството и естетиката, той ще бъде украшение на вашата баня. Благодарение на здравата конструкция и висококласните материали можете да сте сигурни, че ще служи дълги години, осигурявайки удобство и надеждност всеки ден.
Бъдете в крак с нашите предложения, промоциите и специални оферти!
Регистрирайте се за бюлетина днес!
Ние изпращаме поръчки не по-късно от следващия работен ден след тяхното плащане (или избиране на плащането с наложен платеж). Всички пратки са застраховани и внимателно и безопасно опаковани.
Пратките до 30 кг се изпращат от DPD куриер, докато пратките над 30 кг се изпращат от спедиторската компания Rohlig-Suus. Душ кабини, врати и други продукти, които изискват специални грижи, се изпращат на палети, във вертикално положение, върху специално изградена стелаж.
Предоставяме възможност за използване на бързи онлайн плащания, извършвани от оценените и напълно сигурни платформи Przelewy24, PayByNet (Krajowa Izba Rozliczeniowa) и Paypal. В допълнение към тези формуляри можете да платите стоките и с традиционния банков превод по нашата сметка или в брой на куриера при получаване на стоките.
Номер на сметка за плащания:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
МЕЙЛ: tutumi@tutumi.pl
Инфо линия: +35924928820
(от понеделник до петък: 7:00 ч. – 20:00 ч.)